Doprava a platba

V nabídce máme nekolik druhů doručení zboží. Pro zaplacení zboží můžete, kromě klasické dobírky využít online platbu kartou nebo bankovní převod. Zvolte takový způsob dopravy a platby, který Vám vyhovuje.
 

DOPRAVA

OSOBNÍ ODBĚR

Zboží si můžete odebrat na naší pobočce v Ostravě na ulici Česká 10A, Ostrava 700 30. Při osobním odběru prosím předložte číslo objednávky.
Objednávku můžete uhradit hotově nebo kartou na pobočce, bankovním převodem nebo online kartou přes internet.

Cena: ZDARMA
UPOZORNĚNÍ: Rezervace zboží při osobním odběru je 5dní. V případě prodloužení rezervace nás prosím kontaktujte.


PPL

Expresní balíková přeprava zajišťuje doručení do 24 hodin po celé ČR. O čase doručení budete v daný den ráno informován prostřednictvím SMS s 2 hodinovým časovým předstihem. Možnost bezplatné změny termínu doručení. Možnost doručení i v sobotu!

Pokud vás kurýr doma nezastihne, doručí vám ji následující den nebo předá na ParcelShop. Za dobírku můžete zaplatit dopravci v hotovosti nebo platební kartou.

Cena: 80 Kč (+ 35 Kč dobírka) 


 

ČESKÁ POŠTA

Balík do ruky - Česká pošta Vám bude doručovat balík do ruky. Pokud bude toto doručení neúspěšné, pracovník pošty Vás nezastihne, zanechá Vám ve schránce oznámení o uložení zásilky na příslušné poště, kde si zásilku můžete po příštích 7 dní vyzvednout. Balík Vám bude předán na nejbližší poštu od Vašeho bydliště.

Cena: 109 Kč (+ 35 Kč dobírka)

Doprava Česká pošta nadrozměrné balíky (tatami, boxerské pytle) - cena je vždy upřesněna podle váhy v košíku.


PPL SLOVENSKO

Zboží Vám bude doručeno zásilkovou službou PPL/DHL. Samozřejmostí je možnost sledování zásilky na internetu. Pokud vás kurýr doma nezastihne, doručí vám ji následující den. V den kdy Vám zásilku doručují Vám řidič pošle informativní sms s časem doručení. Vždy to bývá v rozmezí 2hod. Pokud Vám čas nevyhovuje, můžete zavolat řidiči a domluvit se na jiný čas nebo den.

Cena: 6,50€ (+ 1,14 euro dobierka)
Doba dodání: do 2 dnů po předání zásilky přepravci


DHL

Mezinárodní kurýrní služba Vám doručí vaši objednávku až k Vám domů. Samozřejmostí je možnost sledování zásilky na internetu.

  • DHL Německo - 10 EUR
  • DHL Polsko - 10 EUR
  • DHL Rakousko - 10 EUR
  • DHL Maďarsko - 10 EUR

Doba dodání: 2-3 dny

 

PLATBA

K platbě za Vaši objednávku můžete využít následující způsoby:

Hotově/kartou na pobočce

Zboží zaplatíte hotově nebo kartou v naší prodejně.

Adresa prodejny: Česká 10A, Ostrava 700 30
Cena: ZDARMA


DOBÍRKA

Platba při doručení zboží (hotovost přebírá od zákazníka přepravce).

Cena dobírky: 35 Kč s DPH


PLATBA ONLINE KARTOU

Jedná se o nejrychlejší způsob platby, umožňující následně nejrychlejší možné doručení Vaší objednávky. Při dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu GP WebPay, kterou využívá Komerční banka, a.s., která zároveň garantuje maximální možnou míru zabezpečení. Pokud platíte kartou poprvé, budete na bráně WebPay zadávat šestnáctimístné číslo karty, datum expirace, a CVC/CVV kód, všechny údaje máte na kartě.

Nemusíte se obávat, přenos informací je šifrovaný a tedy naprosto bezpečný. Naši pracovníci nemají přístup k údajům o Vaší kartě, vše je pouze v rukou banky.

Cena: ZDARMA


BANKOVNÍ PŘEVOD

Číslo účtu: 2300236452 / 2010 (Fio Banka, a.s.)

  • Variabilní symbol použijte prosím číslo objednávky.
  • Při využití služeb jiných bank může dokončení objednávky trvat 1-3 pracovní dny.
  • O průběhu vyřizování objednávky Vás budeme informovat na Vaši emailovou adresu.

Cena: ZDARMA