Nutspread Kešu - Pistácie 250g

Kód0006662
Novinka
Nutspread Kešu - Pistácie 250g
Nutspread Kešu - Pistácie 250g
_DSC0234
_DSC0243
Tabulka velikostí
264 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost: Dočasně vyprodáno
Předběžný termín doručení:
na dotaz
PopisHodnocení

Křupavé a slané - pistáciové máslo s kešu, mandlemi a solí

O nedobrých věcech často říkáme, že jsou "nemastná neslaná". Rádi bychom vás ujistili, že toto máslo není ani jedno z toho :)! Představujeme naše aktuální nejdokonalejší máslíčko a zároveň novinku jara 2019 - Nutspread Slané a křupavé pistácie! Neskutečně zajímavá kombinace jemného másla z kešu, pikantních pistácií, křupavých mandlí a špetky mořské soli dala vzniknout našemu dalšímu krému, který prostě není možné přestat jíst :)

  • Vegan
  • Bez palmového oleje
  • Bez cukru
  • Bez lepku
  • Nízký glykem. index

 

Na rovinu - vymyslet pro Vás toto máslo opravdu nebylo jednoduché! Stejně jako Vy, i my trváme na kvalitě, na výrobcích se skvělou chutí a vynikající nutriční hodnotou - ovšem vyrobených pouze z prvotřídních a skutečných surovin, bez přídavků olejů, cukrů, sladidel a barviv. Člověk by řekl, že jsme Vám to nejdokonalejší už předvedli - ovšem toto máslíčko nás přesvědčilo, že se stále máme kam posouvat!

Ostrá a specifická chuť pistácií zjemněná úžasným krémem z kešu oříšků, protkaná nepřekonatelnými křupavými mandlemi a podtržená nepatrnou špetkou soli - ač tato kontrastní směs chutí může mezi běžnými másly působit trochu jako zjevení, nedokážeme Vám ani popsat, jak hrozně moc je to dobré :)

Ať už si s ním ozdobíte sladké palačinky nebo jej naopak využijete na slaný těstovinový salát, namažete na pečivo nebo jen tak na lžičku, věřte nám, že budete maximálně unešeni!

Bonusy navíc pro Vaše zdraví asi není třeba dlouze popisovat: díky mandlím budete mít krásné vlasy, díky pistáciím pevné svaly, díky kešu vás nic nerozhází a budete krásně spát :) Vysoký obsah zinku, železa, hořčíku nebo vitamínů skupiny B jsme zkrátka vměstnali do jedné skleničky tak nejlépe, jak to šlo - a ač se nechceme moc chválit, výsledek je jednoduše fantastický.

Složení: 40% kešu oříšky, 40% pistácie, 20% křupavé mandle, špetka soli

Energetická hodnota 2377 KJ/ 566 Kcal
Bílkoviny 18 g
Sacharidy 18 g z toho jednoduché 5 g
Tuky 42g, z toho nasycené 4 g

 

 

 

 

Produkt nebyl hodnocen