Fresh2Go AminoFresh 330 ml

KódF2G-001
Fresh2Go AminoFresh 330 ml
Fresh2Go AminoFresh 330 ml
Fresh2Go AminoFresh 330 ml - citrón/limetka
Fresh2Go AminoFresh 330 ml - tropické mango
Tabulka velikostí
Zvolte variantu
citrón / limetka Dočasně vyprodáno
mango Dočasně vyprodáno
od 39 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Předběžný termín doručení:
na dotaz
PopisHodnocení

Všechno to začalo koupí první plechovky BCAA drinku. Znáte to, jdete na trénink a chcete si ho parádně užít. A vše k tomu směřujete. Berete nový tričko, mícháte nový protein a na trénink si chladíte nový drink s aminokyselinami. A to je i můj příběh. Během prvních pár minut tréninku už ale vím, že drink, který jsem si vzal nedopiju. Vadím mi hned několik věcí a nechci si zkazit trénink. Zkouším teda jiný drink, jinou značku přímo v gymu. Bohužel. Drink zase nechávám nedopitý.

Myšlenka na zrod AminoFresh drinku ve mně začala tikat právě v tomto okamžiku.

Po roce příprav a zkoušení jsem představil světu nový druh osvěžujícího nápoje s aminokyselinami BCAA ! Ovocný fresh drink s velkou dávkou aminokyselin, kofeinu, taurinu, glutaminu, vitamínů a hlavně elektrolytů.

Chci na tréninku pořádně makat, proto nechci ve svém drinku tolik bublinek. Nechci zakyselovat svaly. Nechci extremní dávku kofeinu, protože chci po tréninku relaxovat a to s kofeinem nejde. Chci vydržet víc, proto očekávám pořádnou dávku BCAA a glutaminu a co rozhodně chci – je trénink bez křečí a to díky elektrolytům konečně jde.

Představuji Vám Amino Fresh - hrdý nápoj pro každého sportovce.

 
Osvěžující drink bez cukru se složením šampiona

Hlavní předností AminoFresh drinků je jejich vyváženost, logika a funkčnost.

Máme světový primát v obsahu elektrolytů. Žádný podobný nápoj neobsahuje elektrolyty. AminoFresh je díky nim unikátem a funkční zbraní každého sportovce, který ví, jak důležité elektrolyty jsou.

Dalším bodem pro nás, je fakt, že AminoFresh neobsahuje tolik bublinek CO2, které při sportu urychlují únavu svalů. A to rozhodně nechcete. Naopak, chcete svaly ochránit a dodat jim energii. A k tomu slouží obsažené větvené aminokyseliny BCAA, Glutamin a Taurin.

Korunou celého složení je skutečnost, že si náš Fresh drink vystačí bez cukrů. Nemusíte se tak bát prázdných kalorií ani nabourání svého dietního plánu. Narozdíl od jiných podobných nápojů vás Amino Fresh nepřehltí kofeinem, ale tím, co po takovém nápoji požadujete, a tím jsou větvené aminokyseliny BCAA a další látky nezbytné pro výkon a zrychlení regenerace.

Vím, co svaly potřebují, a nikde jsme to nenašel, proto jsem musel udělat svůj drink. Drink po kterém „Zůstaneš Silný“ a „budeš Svěží“

AminoFresh jsem pro vás namíchal hned ve 2 ovocných příchutích: Tropic Mango a Lemon Lime. Vím, jak důležitá je chuť drinku, takže jsem tomuto aspektu věnoval enormní pozornost. A dám ruku do ohně za to, že budete nadšeni.

 

Produkt nebyl hodnocen