Body & Fit Organic Burákové máslo 500g hladká konzistence

Body & Fit Organic Burákové máslo 500g hladká konzistence
Vaše cena s DPHna dotaz
Vaše cena bez DPHna dotaz
KódBF-058-SM
ZnačkaBody & Fit
Dostupnost: Produkt skončil
Produkt skončil

Arašidová pasta z čerstvě pražených a mletých organických arašídů. Vyberte si z originální hladké, křupavé nebo chilli varianty. Všechny jsou Šíleně chutné!

Tato Organická arašídová pasta se skládá ze 100% čerstvě pražených a mletých organických arašídů. Arašídy přirozeně obsahují zdroj bílkovin, který přispívá k růstu a rozvoji svalů. Chuť a textura organických arašídů je jedinečná a neuvěřitelně chutná!


Hlavní výhody Organic Peanut Butter

  • Unikátní arašídová pasta z čerstvě pražených a mletých organických arašídů
  • Bio - CERTIFIKACE
  • Zcela bez přísad
  • Taktéž bez přidaného cukru, soli, tuků, emulgátorů, sladidel nebo aromatických látek nebo konzervačních látek!
  • Originální hladká příchuť, Chili nebo s kousky arašidů

* Původní a Crunchy sestávají ze 100% arašídů. Chili verze obsahuje chili jako doplněk.


Naše arašídy jsou organické

Tato Arašídová pasta se skládá z čerstvě pražených a mletých arašídů ve 100% bio kvalitě. Jsou zcela bez přísad, jako jsou cukry, soli, tuky, emulgátory, sladidla, látky pro úpravu chuti, nebo konzervační látky. Je přesně tak čisté, jak je příroda sama. Nehrajeme si na BIO - naše Bio kvalita je podpořena mezinárodní Certifikací!

  • Zachovává všechny přirozeně se vyskytující živiny
  • Přirozený zdroj bílkovin, které přispívají k růstu svalové hmoty

Originální hladké- jemná chuť krémového arašídového másla vyrobeného z nejchutnějších a čerstvě pražených organických arašídů. Takhle má arašídové máslo chutnat.
Křupavé - vyrobené ze stejných čerstvě pražených, organických arašídů, jako má hladká verze, která se nyní hrubě rozemelala na lahodnou křupavou arašídovou pastu.
Chilli - bezesporu oblíbená originální kombinace, která se stala okamžitě HITEM. Kombinace organických arašídů s chilli je neuvěřitelně chutná.


Upozornění
Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.