BioTech USA Casein zero 908g

Kód10022020300
Výprodej
BioTech USA Casein zero 908g
Tabulka velikostí
Zvolte variantu
čokoláda Dočasně vyprodáno
jahoda Dočasně vyprodáno
vanilka Dočasně vyprodáno
699 Kč s DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost: Dočasně vyprodáno
Předběžný termín doručení:
na dotaz
K tomuto produktu získáte ZDARMA
Zákazníci k tomuto zboží kupují
PopisHodnocení

Protein obzvláště účinný jako tkz. "noční protein", kdy se úžívá před spaním, který je bez laktózy, bez lepku, bez konzervantů a bez cukru!

Casein Zero obsahuje pouze pomalu absorbující bílkoviny, který dlouhodobě dodává svalům vaše živiny. Je to vynikající volba před spaním nebo během dlouhé cesty, protože trávení kaseinových proteinů může trvat až 8 hodin. Nový vzorec je vhodný i pro osoby trpící nesnášenlivostí laktózy.

PROTEIN TVÝCH SNŮ

Casein Zero obsahuje pouze pomalu se vstřebávající protein - keseinát vápenatý, který dodává vašim svalům živiny a to na dlouho dobu, protože trávení kaseinových proteinů zabere až 8 hodin. Nové složení je vhodné i pro lidi trpící intolerancí na laktozu či lepek.

1 dávka (30 g) obsahuje:

  • 105 kcal energie
  • 23 g bílkovin
  • z toho 5 g BCAA
  • 0,06 g cukru

Proč potřebujeme proteiny?
Bílkoviny jsou v našem tělem základním stavebním kamenem. Je zdrojem výživy, která se skládá z aminokyselin produkovaných tělem nebo odvozených z vnějších zdrojů, které musíte každodenně konzumovat, aby se udrželo. Pomáhá udržet svaly během cvičení­, diety nebo každodenního života. Vaše potřeba bĂílkovin se zvyšuje, pokud pravidelně sportujete, nebo pokud chcete zvýšit svalovou hmotu nebo když začnete stárnout.

Balení: 908 g (30 dávek)

Prříchutě:

  • čokoláda, jahoda, vanilka

Doporučené dávkování:

  • Smíchejte 1 dávku (30 g, 1 zarovnaná odměrka = 2 kopcovite lžíce) prášku s 450 ml vody. Užívejte před spaní­m. Používejte shaker.

Složení:

vanilka:
Kaseinát vápenatý (90%), nekoherentně a částečně hydrogenovaný tuk z kokosového ořechu (obsahuje kokosové mléko), příchutě, emulgátor (sojový lecitin), zahušťovadlo (sodná sůl karboxymethylcelulóza), sůl, vanilin, regulátor kyselosti (tartarát draselný), sladidla , barva (tartzin) *** *** Mohou mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost u dětí­.

čokoláda:
Kaseinát vápenatý (85%), kakaový prášek, kokosový tuk (obsahující kokosové­ mléko), příchutě, sůl, zahušťovadlo (sodná sůl karboxymethylcelulołzy), emulgátor (sojový lecitin), regulátor kyselosti (sladidlo) ), vanilin.

jahoda:
Kaseinát vápenatý (89%), chuťové přísady, kokosový tuk (obsahuje kokosové mléko), regulátory kyselosti (kyselina citronová, vinan sodný), emulgátor (sojový lecitin), zahušťovadlo (sodná sůl karboxymethylcelulozy), sůl, sladidla glykosidy), barva (Allura Red AC) ***. *** Může mít nepříznivý vliv na čnnost a pozornost dětí­.

Produkt nebyl hodnocen